Tüm ürünler
İlgili kişi :
Liu
Telefon numarası :
13333085126
anahtar kelimeler [ mesh fence panels ] eşleşme 88 Ürünler.
12ft Hasır Çit Panelleri Galvanizli Rüzgar Geçirmez Metal Geçici
| Renk: | gümüş, grren, sarı |
|---|---|
| Kıvrımlar: | 2 |
| Dikey boru: | 32mm |
Arka Bahçe ve Bahçe V Hasır Güvenlik Çiti 60mm Toz Boyalı
| Renk: | Yeşil, Siyah, Beyaz |
|---|---|
| Postalamak: | 60mm |
| Sona ermek: | Galvanizli, Toz Boya |
Açık Bahçe Gizlilik 3D Kavisli V Hasır Eskrim Kapısı
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| İsim: | V Ağ Güvenliği |
| Ağırlık: | 25kg/panel |
60mm Toz Boya Kaynaklı V Hasır Eskrim 2.5m 4mm
| bağlantı parçaları: | Direkler, Braketler, Kelepçeler, Cıvatalar |
|---|---|
| Postalamak: | 60mm |
| Ömür: | 20-30 Yıl |
Yoğun Yüksek Güvenlikli Örgü Çit 1m-3m 358 Anti Cut Anti Tırmanma Eskrim
| Ürün adı: | Satılık Dayanıklı Kaynaklı 358 Anti Tırmanma Yüksek Güvenlikli Hasır Çit |
|---|---|
| Çerçeve Bitirme: | Toz Boyalı,PVC Kaplı,Kaplamasız,Toz Boyalı Veya Sıcak Daldırma Galvanizli,Galvanizli Kaplamalı |
| Tip: | Eskrim, Kafes ve Kapılar, yüksek güvenlikli çit |
Toz Boyalı Yüzeyli 3D Kıvrımlı Çelik Galvanizli Kaynaklı Hasır Güvenlik Panelleri
| Başvuru: | Yüksek Güvenlik Eskrim |
|---|---|
| Renk: | Yeşil, Siyah, Beyaz |
| Sona ermek: | galvanizli |
3D Katlanır Kavisli Yüksek Güvenlikli Örgü Çit 3.2mm 3.5mm 4mm Kaynaklı Hasır Çit
| Ürün adı: | Satılık Dayanıklı Kaynaklı 358 Anti Tırmanma Yüksek Güvenlikli Hasır Çit |
|---|---|
| Çerçeve Bitirme: | Toz Boyalı,PVC Kaplı,Kaplamasız,Toz Boyalı Veya Sıcak Daldırma Galvanizli,Galvanizli Kaplamalı |
| Tip: | Eskrim, Kafes ve Kapılar, yüksek güvenlikli çit |
Havaalanı Hapishanesi İçin Kaynaklı Yüksek Güvenlikli Hasır Çit 358 Anti Tırmanma
| Ürün adı: | Satılık Dayanıklı Kaynaklı 358 Anti Tırmanma Yüksek Güvenlikli Hasır Çit |
|---|---|
| Çerçeve Bitirme: | Toz Boyalı,PVC Kaplı,Kaplamasız,Toz Boyalı Veya Sıcak Daldırma Galvanizli,Galvanizli Kaplamalı |
| Tip: | Eskrim, Kafes ve Kapılar, yüksek güvenlikli çit |
Cezaevi Yüksek Güvenlikli Hasır Çit Toz Boyalı 358 Tırmanma Önleyici
| Ürün adı: | Yüksek güvenlik Toz kaplı 358 tırmanma önleyici tel örgü çit |
|---|---|
| Çerçeve Bitirme: | Toz Boyalı,PVC Kaplı,Kaplamasız,Toz Boyalı Veya Sıcak Daldırma Galvanizli,Galvanizli Kaplamalı |
| Tip: | Eskrim, Kafes ve Kapılar, yüksek güvenlikli çit |

