Tüm ürünler
İlgili kişi :
Liu
Telefon numarası :
13333085126
anahtar kelimeler [ mesh fence panels ] eşleşme 88 Ürünler.
2400mm X 2100mm Galvanizli Çelik Sıcaklık Çit Paneli 2mm
| ağ boyutu: | 50X50mm |
|---|---|
| tel çapı: | 3mm |
| Dikey boru: | 32mm |
PVC Kaplı Galvanizli V Kiriş Güvenlik Eskrim 2.5m Bahçe Sınır Çiti
| ağ boyutu: | 50mm x 200mm |
|---|---|
| Genişlik: | 2,5 milyon |
| Renk: | Yeşil, Siyah, Beyaz |
5 Ayak Zinciri Hasır Çit Galvanizli PVC Ticari Metal Siklon Hasır Interlink Tel Çitler
| Uzunluk: | 50ft |
|---|---|
| Malzeme: | Metal |
| Bağlantı Türü: | Sütten kesmek |
Galvanizli Zincir Bağlantı Hasır Eskrim
| kaplama: | PVC, Galavnize |
|---|---|
| Posta boyutu: | 2,5 inç |
| bağlantı parçaları: | Evet |
Bahçe Zinciri Örgü Eskrim 10ft Kare Direk 9 Ölçer PVC Kaplama
| Renk: | Gümüş, Yeşil |
|---|---|
| Yazı tipi: | Kare |
| Kurulum: | kendin yap |
Sıcak Daldırma Galvanizli Geçici Çit Paneli 50x50mm 6ft X 10ft
| metal tipi: | Çelik boru |
|---|---|
| Çerçeve Bitirme: | Toz kaplama |
| kullanım: | Spor Çiti, İnşaat çiti, |
6ft 50ft Elmas Örgü Çit PVC Kaplı Gi Zincir Bağlantı Örgüsü 9 Ölçer
| Coating: | PVC, Galavnized |
|---|---|
| Ölçer: | 9 |
| ağ boyutu: | 2 inç |
Toz Boya Kaplamalı 4mm Çelik V Hasır Panel Eskrim 2.4m 2.5m
| bağlantı parçaları: | Direkler, Braketler, Kelepçeler, Cıvatalar |
|---|---|
| tel çapı: | 4mm |
| İsim: | V Ağ Güvenliği |
Kaynaklı Tel V Hasır Güvenlik Eskrim PVC Ev Bahçe 4mm 2.5m
| Sona ermek: | Galvanizli, Toz Boya |
|---|---|
| Postalamak: | 60mm |
| Yüzey işleme: | Elektrostatik toz boyalı |
Galvanizli V Hasır Güvenlik Eskrim 50mm X 200mm 2.5m 4mm
| Sona ermek: | galvanizli |
|---|---|
| Postalamak: | 60mm |
| tel çapı: | 4mm |

