Tüm ürünler
İlgili kişi :
Liu
Telefon numarası :
13333085126
anahtar kelimeler [ mesh fence panels ] eşleşme 88 Ürünler.
PVC / Toz Boyalı Bahçe Güvenlik Hasır Eskrim Panelleri
| Renk: | Yeşil, Siyah, Beyaz |
|---|---|
| Ağırlık: | 25kg/panel |
| Başvuru: | Yüksek Güvenlik Eskrim |
358 Mesh Yüksek Güvenlikli Hasır Çit Tırmanma Kaynaklı Hasır Eskrim Panelleri
| Ürün adı: | Satılık Dayanıklı Kaynaklı 358 Anti Tırmanma Yüksek Güvenlikli Hasır Çit |
|---|---|
| Çerçeve Bitirme: | Toz Boyalı,PVC Kaplı,Kaplamasız,Toz Boyalı Veya Sıcak Daldırma Galvanizli,Galvanizli Kaplamalı |
| Tip: | Eskrim, Kafes ve Kapılar, yüksek güvenlikli çit |
Kaynaklı 358 Hasır Eskrim Panelleri Tırmanma Önleyici Yüksek Güvenlik
| Ürün adı: | Satılık Dayanıklı Kaynaklı 358 Anti Tırmanma Yüksek Güvenlikli Hasır Çit |
|---|---|
| Çerçeve Bitirme: | Toz Boyalı,PVC Kaplı,Kaplamasız,Toz Boyalı Veya Sıcak Daldırma Galvanizli,Galvanizli Kaplamalı |
| Tip: | Eskrim, Kafes ve Kapılar, yüksek güvenlikli çit |
Galvanizli Hırsızlığa Karşı Korumalı Kesim 358 Hasır Eskrim Panelleri
| Ürün adı: | Satılık Dayanıklı Kaynaklı 358 Anti Tırmanma Yüksek Güvenlikli Hasır Çit |
|---|---|
| Çerçeve Bitirme: | Toz Boyalı,PVC Kaplı,Kaplamasız,Toz Boyalı Veya Sıcak Daldırma Galvanizli,Galvanizli Kaplamalı |
| Tip: | Eskrim, Kafes ve Kapılar, yüksek güvenlikli çit |
Çıkarılabilir Hasır Çit Panelleri 3mm İnşaat Dış Mekan Galvanizli Geçici
| Yüzey işleme: | galvanizli |
|---|---|
| yatay boru: | 32mm |
| Dikey boru: | 32mm |
8 '' X 10 '' Hasır Çit Panelleri İnşaat Geçici 32mm
| yatay boru: | 32mm |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik |
| Genişlik: | 2 milyon |
Toz Boyalı Geçici Örgü Eskrim Panelleri 6ft X 10ft Topluluk Etkinlikleri İçin Taşınabilir Sarı Yeşil Kırmızı
| Horizontal Pipe: | 32mm |
|---|---|
| Kıvrımlar: | 2 |
| tel çapı: | 3mm |
1800x2100mm Hasır Çit Panelleri Geçici İnşaat Sıcak Daldırma Galvanizli
| ağ boyutu: | 50X50mm |
|---|---|
| Horizontal Pipe: | 32mm |
| Yükseklik: | 2 milyon |
Sıcak Galvanizli Hasır Çit Panelleri Mobil Açık Geçici İnşaat
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Dikey boru: | 32mm |
| ağ boyutu: | 50X50mm |
Zincir Bağlantı İnşaatı Geçici Örgü Çit Panelleri
| Kalınlık: | 2mm |
|---|---|
| Dikey boru: | 16mm |
| Yükseklik: | 2 milyon |

