Tüm ürünler
İlgili kişi :
Liu
Telefon numarası :
13333085126
anahtar kelimeler [ mesh fence panels ] eşleşme 88 Ürünler.
Yüksek Güvenlikli Toz Boyalı 358 Tırmanma Önleyici Çit
| Ürün adı: | Satılık Dayanıklı Kaynaklı 358 Anti Tırmanma Yüksek Güvenlikli Hasır Çit |
|---|---|
| Çerçeve Bitirme: | Toz Boyalı,PVC Kaplı,Kaplamasız,Toz Boyalı Veya Sıcak Daldırma Galvanizli,Galvanizli Kaplamalı |
| Tip: | Eskrim, Kafes ve Kapılar, yüksek güvenlikli çit |
Galvanizli Geçici Çit Zincir Baklası 16mm 50x50mm
| Çerçeve Borusu: | 25mm |
|---|---|
| Dikey boru: | 16mm |
| Ağırlık: | 25kg |
Çelik 3D V Hasır Güvenlik Eskrim 4mm 60mm Direk 50mm X 200mm
| Genişlik: | 2,5 milyon |
|---|---|
| bağlantı parçaları: | Direkler, Braketler, Kelepçeler, Cıvatalar |
| Renk: | Yeşil, Siyah, Beyaz |
Kauçuk PVC Kaplı Zincir Bağlantı Çit Çiftliği Çelik Hasır Eskrim
| Posta boyutu: | 2,5 inç |
|---|---|
| Bağlantı Türü: | Sütten kesmek |
| Aksesuarlar: | zincir bağlantı çit |
4mm Galvanizli V Hasır Güvenlik Eskrim 3000mm 2500mm
| Yükseklik: | 2.4m |
|---|---|
| tel çapı: | 4mm |
| Renk: | Yeşil, Siyah, Beyaz |
Ev Dış Mekan V Mesh Güvenlik Eskrim Dekoratif 3D Eğimli Kaynaklı Hasır Bahçe
| Sona ermek: | Galvanizli, Toz Boya |
|---|---|
| Ömür: | 20-30 Yıl |
| tel çapı: | 4mm |
50mm X 200mm V Mesh Güvenlik Eskrim Dış Mekan 2.4m Yükseklik
| İsim: | V Ağ Güvenliği |
|---|---|
| Yükseklik: | 2.4m |
| tel çapı: | 4mm |
2.5m Genişlik Yüksek Güvenlik Eskrim V Mesh 50mm X 200mm
| Renk: | Yeşil, Siyah, Beyaz |
|---|---|
| Ağırlık: | 25kg/panel |
| Garanti: | 5 yıl |

