Tüm ürünler
İlgili kişi :
Liu
Telefon numarası :
13333085126
anahtar kelimeler [ mesh fence panels ] eşleşme 88 Ürünler.
3D Curvy Kaynaklı V Mesh Güvenlik Eskrim Galvanizli 4mm
| bağlantı parçaları: | Direkler, Braketler, Kelepçeler, Cıvatalar |
|---|---|
| Garanti: | 5 yıl |
| İsim: | V Ağ Güvenliği |
Backyard Garden Edge Mesh Güvenlik Eskrim Tırmanışı Önleyici
| Başvuru: | Yüksek Güvenlik Eskrim |
|---|---|
| bağlantı parçaları: | Direkler, Braketler, Kelepçeler, Cıvatalar |
| Sona ermek: | galvanizli |
Havaalanı Metal 358 Güvenlik Mesh Panelleri Tırmanma Önleyici Yüksek Güvenlik
| Ürün adı: | Satılık Dayanıklı Kaynaklı 358 Anti Tırmanma Yüksek Güvenlikli Hasır Çit |
|---|---|
| Çerçeve Bitirme: | Toz Boyalı,PVC Kaplı,Kaplamasız,Toz Boyalı Veya Sıcak Daldırma Galvanizli,Galvanizli Kaplamalı |
| Tip: | Eskrim, Kafes ve Kapılar, yüksek güvenlikli çit |
Galvanizli Çelik Metal Hasır Güvenlik Eskrim PVC Kaplı 3D Bükme Eğimli Bahçe Çiftliği
| Tip: | Eskrim, Kafes ve Kapılar |
|---|---|
| Çerçeve Bitirme: | Toz Boyalı, PVC Kaplı, Galvanizli |
| Çerçeve malzemesi: | Metal, demir veya çelik |
Yeşil Clearvu Tırmanma Önleyici Örgü Paneller Yüksek Güvenlikli Galvanizli 358 Demir Bahçe
| Ürün adı: | Satılık Dayanıklı Kaynaklı 358 Anti Tırmanma Yüksek Güvenlikli Hasır Çit |
|---|---|
| Çerçeve Bitirme: | Toz Boyalı,PVC Kaplı,Kaplamasız,Toz Boyalı Veya Sıcak Daldırma Galvanizli,Galvanizli Kaplamalı |
| Tip: | Eskrim, Kafes ve Kapılar, yüksek güvenlikli çit |
Çelik Hasır Güvenlik Eskrim Toz Boyalı Yüzey İşlem
| Yüzey işleme: | Elektrostatik toz boyalı |
|---|---|
| Yükseklik: | 2.4m |
| Renk: | Yeşil, Siyah, Beyaz |
4mm V Mesh Güvenlik Eskrim 50mm X 200mm Beyaz Renk
| Mesh Size: | 50mm X 200mm |
|---|---|
| Sona ermek: | galvanizli |
| Yüzey işleme: | Elektrostatik toz boyalı |
3D Kaynaklı V Mesh Güvenlik Eskrim PVC Kaplı Galvanizli
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Yükseklik: | 2.4m |
| bağlantı parçaları: | Direkler, Braketler, Kelepçeler, Cıvatalar |
Bahçe Zincir Bağlantı Çiti PVC Kaplı Galvanizli Yeşil Vinil Kaplamalı
| Uzunluk: | 50ft |
|---|---|
| Renk: | Gümüş, Yeşil |
| Genişlik: | 6 ft |
Yüksek Mukavemetli Galvanizli Sabit Düğüm Sığır Çiti Metal Demir
| Tel sayısı: | 4 |
|---|---|
| yatay tel: | 2 inç X 4 inç |
| Ölçer: | 12.5 |

