Tüm ürünler
İlgili kişi :
Liu
Telefon numarası :
13333085126
anahtar kelimeler [ mesh fence panels ] eşleşme 88 Ürünler.
Konut Ticari Geçici Çit Paneli 3mm 2m
| Çerçeve Borusu: | 25mm |
|---|---|
| Genişlik: | 2 milyon |
| Renk: | gümüş, grren, sarı |
358 Tırmanma Önleyici Yüksek Güvenlikli Hasır Çit 3-5mm Hapishane Hasır Eskrim
| Ürün adı: | Satılık Dayanıklı Kaynaklı 358 Anti Tırmanma Yüksek Güvenlikli Hasır Çit |
|---|---|
| Çerçeve Bitirme: | Toz Boyalı,PVC Kaplı,Kaplamasız,Toz Boyalı Veya Sıcak Daldırma Galvanizli,Galvanizli Kaplamalı |
| Tip: | Eskrim, Kafes ve Kapılar, yüksek güvenlikli çit |
6ft X 12ft Geçici Çit Paneli Sıcak Galvanizli Zincir Bağlantı İnşaatı
| ağ boyutu: | 50X50mm |
|---|---|
| Yükseklik: | 2 milyon |
| Yüzey işleme: | galvanizli |
İnşaat Geçici Güvenlik Çit Panelleri 6ft X 10ft
| Yüzey işleme: | galvanizli |
|---|---|
| tel çapı: | 3mm |
| Color: | Silver,grren,yellow |
Taşınabilir Olay Geçici Havuz Çiti Panelleri Şantiye Bariyeri Köpek Toz Boyalı
| ağ boyutu: | 50X50mm |
|---|---|
| Renk: | gümüş, grren, sarı |
| Kıvrımlar: | 2 |
Açık Galvanizli Çelik 4ft Geçici İnşaat Metal Çit Panelleri
| Dikey boru: | 32mm |
|---|---|
| Yüzey işleme: | galvanizli |
| Frame Pipe: | 32mm |
3 "X 0.5" X 8 Ölçer Anti Tırmanma Hasır Eskrim Yüksek Güvenlik 358 Hasır Hapishane
| Ürün adı: | Satılık Dayanıklı Kaynaklı 358 Anti Tırmanma Yüksek Güvenlikli Hasır Çit |
|---|---|
| Çerçeve Bitirme: | Toz Boyalı,PVC Kaplı,Kaplamasız,Toz Boyalı Veya Sıcak Daldırma Galvanizli,Galvanizli Kaplamalı |
| Tip: | Eskrim, Kafes ve Kapılar, yüksek güvenlikli çit |
6ft × 12ft Zincir Bağlantı Geçici Çit Panel Bahçe Galvanizli
| paket: | Karton |
|---|---|
| ağ boyutu: | 50X50mm |
| Kıvrımlar: | 2 |

