Tüm ürünler
İlgili kişi :
Liu
Telefon numarası :
13333085126
anahtar kelimeler [ mesh fence panels ] eşleşme 88 Ürünler.
358 Yüksek Güvenlikli Hasır Çit
| Ürün adı: | Satılık Dayanıklı Kaynaklı 358 Anti Tırmanma Yüksek Güvenlikli Hasır Çit |
|---|---|
| Çerçeve Bitirme: | Toz Boyalı,PVC Kaplı,Kaplamasız,Toz Boyalı Veya Sıcak Daldırma Galvanizli,Galvanizli Kaplamalı |
| Tip: | Eskrim, Kafes ve Kapılar, yüksek güvenlikli çit |
Taşınabilir Geçici Çit Paneli 32mm Galvanizli Çelik
| Yüzey işleme: | galvanizli |
|---|---|
| Ağırlık: | 25kg |
| yatay boru: | 32mm |
Geçici İnşaat Zinciri Bağlantı Çit Panelleri 2m Genişlik 2 Kat
| Genişlik: | 2 milyon |
|---|---|
| Renk: | gümüş, grren, sarı |
| tel çapı: | 3mm |
Havaalanı İçin Yüksek Güvenlikli 358 Mesh Tırmanma Önleyici Çit Panelleri
| Ürün adı: | Satılık Dayanıklı Kaynaklı 358 Anti Tırmanma Yüksek Güvenlikli Hasır Çit |
|---|---|
| Çerçeve Bitirme: | Toz Boyalı,PVC Kaplı,Kaplamasız,Toz Boyalı Veya Sıcak Daldırma Galvanizli,Galvanizli Kaplamalı |
| Tip: | Eskrim, Kafes ve Kapılar, yüksek güvenlikli çit |
Dış Mekan Taşınabilir Geçici Metal Çit Panelleri
| Yüzey işleme: | galvanizli |
|---|---|
| Renk: | gümüş, grren, sarı |
| ağ boyutu: | 50X50mm |
2m İnşaat Sıcaklık Çit Panelleri 32mm 8 '' X 10 '' Çelik
| ağ boyutu: | 50X50mm |
|---|---|
| yatay boru: | 32mm |
| Malzeme: | Çelik |
Yüksek Güvenlikli 358 Kaynaklı Tırmanma Önleyici Çit Panelleri 1.5-2m 4mm
| Ürün adı: | yüksek Güvenlik Çiti Tırmanma Önleyici Çit 358 Tipi Kaynaklı Örgü Çit 358 Tırmanma Önleyici Güvenlik |
|---|---|
| Çerçeve Bitirme: | Toz Boyalı,PVC Kaplı,Kaplamasız,Toz Boyalı Veya Sıcak Daldırma Galvanizli,Galvanizli Kaplamalı |
| Tip: | Eskrim, Kafes ve Kapılar, yüksek güvenlikli çit |
Anti-Cut Yüksek Güvenlikli Örgü Çit Clear View Sürgülü Kapı 358 Tel Tırmanma Önleyici
| Ürün adı: | Satılık Dayanıklı Kaynaklı 358 Anti Tırmanma Yüksek Güvenlikli Hasır Çit |
|---|---|
| Çerçeve Bitirme: | Toz Boyalı,PVC Kaplı,Kaplamasız,Toz Boyalı Veya Sıcak Daldırma Galvanizli,Galvanizli Kaplamalı |
| Tip: | Eskrim, Kafes ve Kapılar, yüksek güvenlikli çit |
3mm 3.5mm 4mm Yüksek Güvenlik 358 Hapishane Örgü Eskrim Açık Görüş Çit
| Ürün adı: | Satılık Dayanıklı Kaynaklı 358 Anti Tırmanma Yüksek Güvenlikli Hasır Çit |
|---|---|
| Çerçeve Bitirme: | Toz Boyalı,PVC Kaplı,Kaplamasız,Toz Boyalı Veya Sıcak Daldırma Galvanizli,Galvanizli Kaplamalı |
| Tip: | Eskrim, Kafes ve Kapılar, yüksek güvenlikli çit |

